HSH, chov hydiny, hydinové výrobky Vrbové

Dodávame na trh kvalitné, zdravotne bezpečné, biologicky a nutrične plnohodnotné produkty.

HSH, chov hydiny, hydinové výrobky Vrbové

HSH podniková, predaj hydiny, šunky, klobásy Vrbové

Dodávame na trh kvalitné, zdravotne bezpečné, biologicky a nutrične plnohodnotné produkty.

Adresa: Milana Rastislava Štefánika, 922 03 Vrbové
Telefón: +421 37 659 26 83
E-mail:objednavky@hsh.sk

Spoločnosť HSH bola založená v roku 1992 vo Veľkom Záluží. Od začiatku sa špecializujeme na výrobu čerstvej, vzduchom chladenej a hlboko zmrazenej hydiny a na výrobu hydinových výrobkov. Spracúvame kurčatá, morky, sliepky. Ponúkame rovnako aj mäso z diviny, králika, kačice i husí. Pre vašu úplnú spokojnosť ponúkame aj širokú paletu doplnkového tovaru.

Vyrábame tiež rozsiahly sortiment ďalších produktov:

- salámy
- šunky
- nárezy
- párky
- rôzne druhy nátierok

Pri svojej práci využívame najmodernejšie postupy a technológie, ktoré spĺňajú všetky hygienické, veterinárne i exportné kritériá nielen európskeho trhu. Naše výrobky majú vysokú nutričnú hodnotu, sú biologicky plnohodnotné a obsahujú ľahko stráviteľné bielkoviny a minerálne látky.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.